«1...9394959697...217»

Felhasználó
10 éve
Snow ölj te, nem én vok klánban :P

Felhasználó
10 éve
Snowi, csak random böngéztem a fórumon és láttam, hogy Barninak mutogattad, hogy milyen kerítést akarsz. Régiszépidők.
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Ja, ilyen lett:
Hirtelen csak ezt találtam az autóhirdetésen amit feladtam. Nem sok látszik. de majd keresek másikat ha igényed van rá! xd:

IMG_7352_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
Nem zöldet akartál? Amúgy jöhetnek a képek.;D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Ha jól látom ez egy Toyota Hiace? ;D

Felhasználó
10 éve
Ha jól látom ez egy Toyota Hiace? ;D

Háát határeset, mert az egy Opel Combo volt, bár valószínű most is az, a 18. kerületbe került talán.
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
Majdnem. :D

Enyém az 100-dik oldal. :P

Felhasználó
10 éve
Valaki ismeri a Star warfare alien invasion-t?
Ha nem, aqkkor kezdjetek játszani rajta, csak ajánlani tudom :D multizhatunk is, maxos vagyok benne :DD
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P

Felhasználó
10 éve
Tankionline *-* maxos vok xd
2ui6ci51j4k4cxb62ta.gifthrow.gifQmEItWY.giftatice_04.giftatice_08.gif

Felhasználó
10 éve
Ewolution World Metin2 kocka vagyok ><

Legutóbb szerkesztve FearlessHero által.

QEFh0dc.png
«1...9394959697...217»